Content Editor / Copywriter / CW / SEO Specialist / Marketing Specialist

Power Media

Katowice, śląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Katowice

Dla naszego klienta – firmy IT, z sektora Travel, tworzącej oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży w związku z jej intensywnym rozwojem i nowymi projektami poszukujemy Content Editor’ów, do nowego zespołu w Katowicach.

Korporacja, której firma jest częścią, jest reprezentowana przez ponad 40 biur sprzedaży i 10000 członków zespołu na całym świecie, obsługuje ponad 2 miliony klientów rocznie w ponad 70 krajach.

Firma prowadzi projekty typu: rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych, systemy do rezerwacji hoteli, taksówek oraz wynajem aut w trakcie podróży.
Ich mnogość pozwala na stały rozwój i sprawdzenie siebie w różnorodnych zadaniach, a przy okazji uniknięcie wypalenia zawodowego oraz monotonii.

Zadania na stanowisku:

  • tworzenie treści o tematyce okołopodróżniczej (i nie tylko) - w j. angielskim,
  • edycja istniejących tekstów (w j. angielskim),
  • migracja danych i kontentu do nowego systemu,
  • działania e-marketingowe,
  • bieżąca weryfikacja zbudowanych stron i porównywanie ich z projektem,
  • stała współpraca z innymi działami.

Czego poszukujemy u kandydatów:

  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego (wymóg konieczny),
  • ukończonych studiów licencjackich (mile widziani studenci studiów magisterskich) na kierunku lingwistycznym, marketingowym lub innym humanistycznym,
  • doświadczenie w tworzeniu/edycji tekstów i/lub marketingu internetowym,
  • umiejętność pracy pod presją i pracy zespołowej,
  • otwartość, zaangażowanie, dobra organizacja pracy.

Klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie B2B lub umowy zlecenie – 8h dziennie lub mniej (do inywidualnego ustalenia),
  • ciągły rozwój i pracę nad ciekawymi projektami,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość pracy w zespole utalentowanych ekspertów,
  • kursy języka angielskiego i konkurencyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media