Construction Manager Nysa

Hays Poland

Nysa, śląskie

Hays Poland

Nysa
Nysa
NR REF.: 1162045

Dla naszego Klienta - firmy z sektora budownictwa przemysłowego poszukujemy osoby na stanowisko Construction Managera.

Obowiązki:
  • Odpowiedzialność za realizację projektu w zgodzie z warunkami umowy z klientem, w założonym czasie, budżecie, z zachowaniem standardów jakości i bezpieczeństwa
  • Planowanie projektu, organizacja projektu i kontrola realizacji projektu
  • Koordynacja działań na terenie budowy realizowanej inwestycji, w oparciu o specyfikację techniczną, plan budowy, budżet, legislację i regulacje
  • Pełnienie funkcji inspektora nadzoru/ Kierownika Budowy/ Kierownika Robót zgodnie z wymogami prawa budowlanego
  • Koordynacja i nadzorowanie działań firm wykonawczych wraz z rozpoznawaniem opóźnień i stosowaniem środków naprawczych
  • Koordynacja pracy zespołu nadzorującego roboty budowlane

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane konstrukcyjno - budowlane
  • Min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu/nadzorowaniu inwestycji budowlanych jako kierownik budowy/inspektor nadzoru/project manager
  • Doświadczenie w koordynacji robót dla dużych inwestycji, szczególnie branży przemysłowej (zakłady produkcyjne, hale magazynowe itp.) – mile widziane
  • Uprawnienia do kierowania robotami bez ograniczeń
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość AutoCAD, MS Office, MS Project
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zorientowanie na wyniki i skuteczność w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz pozostałych członków zespołu

Oferujemy:
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, kursy językowe)
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie inżynierskiej
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i pracy nad złożonymi, różnorodnymi projektami realizowanymi dla renomowanych klientów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy