Antal Sp. z o.o.

Construction Facility Manager

Location: Poland Biskupice Podgórne

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie, konserwacja i naprawa budynków
  • organizacja i nadzór i zarządzanie podległym zespołem inżynierów
  • nadzór nad poprawnością działania infrastruktury technicznej hal produkcyjnych oraz zaplecza socjalnego
  • tworzenie i nadzór nad realizacją harmonogramu przeglądów budynku i instalacji (PPM)
  • planowanie prac modernizacyjnych, adaptacyjnych i nadzór nad przebiegiem budowy nowych obiektów
  • nadzór nad dokumentacją techniczną budynku i urządzeń, zapewnienie ich aktualności i kompletności
  • nadzór nad podwykonawcami na oraz kontrola jakości świadczonych usług i kosztów utrzymania obiektów
  • optymalizacja kosztów utrzymania obiektów
  • sporządzanie planów i budżetów operacyjnych i inwestycyjnych
  • opracowywanie raportów dotyczących realizowanych usług

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: preferowane budownictwo, architektura, zarządzanie projektami
  • min 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość prawa budowlanego
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • kreatywność i samodzielność w działaniu
  • swobodna komunikacja w języku angielskim

Oferujemy:

  • umowę o pracę na dwa lata bez okresu próbnego
  • mnóstwo wyzwań w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • pakiet relokacyjny

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl