Consolidation and Controlling Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
Consolidation and Controlling Specialist Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Konsolidacja budżetów dla europejskich spółek,
  • Współpraca ze stakeholderami oraz kontrolerami,
  • Corporate planning,
  • Proponowanie usprawnień procesów w celu zwiększenia efektywności,
  • Praca z systemem IBM Cognos oraz SAP,
  • Wprowadzanie danych spółek do systemu i usprawnianie jego działania,
  • Funkcjonowanie jako Project Coordinator.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w działach controllingowych, księgowych lub finansowych,
  • Mile widziana znajomość branży SSC,
  • Znajomość programu SAP oraz programów do zarządzania bazami danych np. SQL
  • Umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Pracę w samodzielnym zespole,
  • Pracę w centrum biznesowym Gdańsk Oliwa Business Centre z możliwością pracy zdalnej,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.