Compliance Officer - rekrutacja online

HRK S.A.

śląskie, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta będącego niekwestionowanym liderem w swojej branży w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Compliance OfficerMiejsce pracy: śląskie

Zadania:

  • Opracowanie oraz wprowadzenie procedur zarządzania ryzykiem i kontroli wewnętrznej;
  • Badanie wybranych procesów pod kątem ich efektywności i prawidłowości wykonywania;
  • Przeprowadzanie kontroli wewnętrznych, opracowywanie wniosków i rekomendacji pokontrolnych oraz raportowanie wyników kontroli wewnętrznych;
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej kontroli wewnętrznej;
  • Weryfikacja oraz monitorowanie poprawności realizacji działań wewnętrznych zgodnie z przepisami prawa, procedurami i standardami grupy;
  • Ocena ryzyka braku zgodności dla działalności poszczególnych jednostek;
  • Identyfikowanie problemów i zagrożeń, sugerowanie rozwiązań i działań prowadzących do wyeliminowania lub zminimalizowania zidentyfikowanych ryzyk;
  • Opracowywanie i wdrażanie procedur oraz standardów z zakresu działań operacyjnych, zarządzania ryzykiem i kontroli wewnętrznej;
  • Przeprowadzanie szkoleń w zakresie wprowadzonych procedur;
  • Bieżące doradztwo kadrze zarządzającej grupy zakresu obszarów Compliance Officera.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane prawnicze;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja);
  • Min. 2-letnie doświadczenie pracy w obszarze compliance, audycie lub kontroli wewnętrznej (badanie procesów biznesowych, wdrażanie nowych metodologii prac i standardów) w dużej, międzynarodowej organizacji;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Wysoka pro-aktywność w poszukiwaniu rozwiązań;
  • Znakomite umiejętności komunikacji;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia,
  • Uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Wynagrodzenie podstawowe, system premiowy oraz dodatkowe benefity.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.