Commissioner BTS - Nokia

ITEL sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do pracy na terenie Europy Zachodniej.

Osoby pracujące na ww. stanowisku będą odpowiedzialne za proces instalacji, modernizacji  integracji stacji bazowych - głównie wymiana modułów FSMF.

Wymagania

  • wykształcenia średniego/wyższego telekomunikacyjnego lub pokrewnego;
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego;
  • bardzo dobra znajomość procesu instalacji i integracji stacji bazowych firmy Nokia/NSN - WYMAGANE
  • posiadanie certyfikatów z odbytych szkoleń będzie dodatkowym atutem;
  • doświadczenie w pracy na wysokości powyżej 3m;
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • prawo jazdy kategorii B;
  • znajomość pakietu Office;
  • mile widziane doświadczenie w projektach SWAP sieci GSM/UMTS/LTE;
  • znajomość urządzeń BTS więcej niż jednego producenta będzie dodatkowym atutem;

Prezentacja firmy

ITEL sp. z o.o. powstała w 2000r. Udziałowcem firmy został PROCHEM S.A.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
500PLN - 650PLN / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis