Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/11/2017.

CNC Operator

Wrocław, dolnośląskie

HAYS Construction & Property

Opis stanowiska pracy

Wrocław
NR REF.: 1092941

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, zlokalizowanej w Strzelinie, poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko Operatora Maszyn CNC.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za programowanie oraz obsługę maszyn CNC, takich jak tokarki Mazak oraz centra obróbcze Mazak. Idealny kandydat to osoba, która posiada doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku oraz umiejętność obróbki detali kubikowych. Doświadczenie w pracy na 5-osiowych centrach obróbczych CNC będzie dodatkową zaletą.

Nasz klient oferuje ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku, stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo