Cloud Security Architect

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko

Cloud Security ArchitectMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  •  Działa na wysoce złożonych projektach w chmurze i aplikacjach, które wymagają dogłębnej wiedzy na temat wielu specjalistycznych funkcji w dziedzinie architektury bezpieczeństwa. Przegląda istniejące procesy biznesowe i ustanawia wskaźniki w celu usprawnienia procesów biznesowych, a także wsparcia dyscyplin architektonicznych pod ich kierownictwem.

  •  Konsultuje się z zespołami projektowymi w celu dopasowania projektów do architektury korporacyjnej, a także określenia, kiedy konieczna jest modyfikacja architektury korporacyjnej. Upewnij się, że wszystkie rozwiązania w chmurze spełniają wymogi bezpieczeństwa, kontroli zgodności i zgodności ze standardami bezpieczeństwa IT.

  •  Zapewnienie wiedzy na temat architektury w zakresie korzystania z nowoczesnych platform przetwarzania w chmurze w celu przyspieszenia budowy i uruchamiania aplikacji cyfrowych w chmurze. Współpracuj z zespołem ds. Zarządzania ryzykiem i zgodności w celu zdefiniowania i wdrożenia zarządzania chmurą w firmie. Współpracuj z rówieśnikami, aby tworzyć dostosowane rozwiązania o powtarzalnych wzorach projektowych, które można ponownie wykorzystać w całym przedsiębiorstwie.

  •  Zapewnienie specjalistycznej wiedzy architektonicznej, wskazówek i pomocy dla analityków systemów, inżynierów systemów, architektów systemów, zespołów bezpieczeństwa i programistów.

Wymagania:

  • 10 lub więcej lat doświadczenia w zakresie bezpieczeństwa IT i rozwoju aplikacji / pracy w branży, w tym projektowania i wdrażania architektury, zarządzania cyklem życia systemów i / lub planowania i operacji infrastruktury.
  • Wysoce kompetentna jedna lub więcej dyscyplin architektury korporacyjnej.
  • Umiarkowane kompetencje w wielu dyscyplinach architektury korporacyjnej, takich jak projektowanie i tworzenie rozwiązań chmurowych IaaS, PaaS i SaaS dla dużej korporacji, zwłaszcza na platformie Microsoft Azure.
  • Możliwość zastosowania zasad architektonicznych do rozwiązań biznesowych wykorzystujących jedną lub więcej ram bezpieczeństwa - Cloud Security Alliance, PCI DSS, ISO 27001, NIST
  • doświadczenie z koncepcjami i narzędziami ciągłej integracji, takimi jak Jenkins, Microsoft VSTS, Terraform, Foundations i Azure Resource Manager (ARM).
  • Doświadczenie w stosowaniu reprezentacji modelowych, takich jak wzorce projektowe oprogramowania w chmurze (mikrousług, kontenery, FaaS, NoSQL)
  • Doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu inicjatyw biznesowych i informatycznych.
  • Zdolność do działania jako łącznik przekazujący potrzeby informacyjne firmy do IT i ograniczenia danych do firmy; stosuje równe przekazywanie w zakresie strategii biznesowej i strategii IT, automatyzacji procesów biznesowych i przepływu pracy, inicjatyw biznesowych i inicjatyw IT oraz realizacji korzyści i świadczenia usług.
  • Certyfikaty w CCSK (Cloud Security Alliance), CISSP lub CCSP
  • Biegła znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie

Oferujemy:

  • praca w międzynarodowej korporacji.
  • premia roczna.
  • możliwość pracy 100% zdalnie.
  • opieka medyczna.
  • ubezpieczenie na życie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.