Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia ZMK BAU o nr 13808 dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko CIEŚLA
Miejsce pracy: Holandia – cały kraj
Wymagania:
- chęć podjęcia pracy od zaraz
- znajomość rysunku technicznego, w przypadku pomocnika niekoniecznie
- doświadczenie
- wymagania do A1, ale niekoniecznie
- mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
- umowę o pracę
- bezpłatny transport oraz mieszkanie
- stawka 9 e dla pomocnika lub powyżej 11 euro dla doświadczonego cieśli
- praca od zaraz

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Prezentacja firmy

Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Inne