Cieśla szalunkowy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, zagranica

Klient infoPraca.pl

Opis stanowiska pracy

Wykonywanie form systemowych i deskowań drewnianych przeznaczonych do konstrukcji żelbetowych oraz ich rozbieranie w budynkach o różnej konstrukcji. Montaż płyt i ścian filigranowych. Budownictwo mieszkaniowe i użyteczności publicznej.

Wszyscy pracownicy zatrudnieni są bezpośrednio u pracodawcy, legalnie, na czas nieokreślony, bez pośredników.

Współpracujemy z lokalnymi i zaufanymi niemieckimi firmami budowlanymi już od ponad 20 lat. Dzięki czemu mamy zapewnioną stabilność i płynność finansową.

Wynagrodzenie: 9,5 - 12,5 tys. zł

Dla naszych pracowników:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia na warunkach niemieckich
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony zawarta bezpośrednio u pracodawcy bez pośredników
  • Korzystne warunki niemieckie (wysokie składki emerytalne oraz świadczenia socjalne, ubezpieczenia, Kindergeld)
  • Zakwaterowanie zapewnione i dojazd do pracy przez pracodawcę
  • Praca na etat 160-200 godzin miesięcznie
  • Po okresie próbnym możliwość podwyżki
  • Pracę w brygadach z innym pracownikami z Polski, opieka lektora, lekarska

Mile widziane:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Zdolność czytania rysunku technicznego w celu ustalenia zakresu robót
  • Prawo jazdy i inne uprawnienia
  • Sumienność i obowiązkowość

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
9.500,00 zł - 12.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria , Praca Praca fizyczna