Cieśla szalunkowy - wysokie stawki

Jobway

Różne regiony, Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Umowa francuska (Zatrudnienie bezpośrednio przez francuskiego pracodawcę w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)
Projekty długoterminowe

PRACA OD ZARAZ

Zadania:
• praca na budowie,
• wykonywanie ścian, stropów, schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych – SATECO, PERI, DOKA
• betonowanie, zbrojenie, prace wykończeniowe
• Znajomość języka francuskiego mile widziana

Wynagrodzenie:
• 2450-2500 euro NETTO / 169 h = 14.50 euro netto/ h
• Nadgodziny płatne według francuskiego prawa – 125% oraz 150%

( Podane wynagrodzenie zawiera premie końca misji, premie urlopowa oraz delegacje - jest już po odliczeniu podatku dochodowego oraz kosztów zakwaterowania )

Oferujemy :
• w pełni wyposażone zakwaterowanie ( gites, rezydencje hotelowe )
• Internet na zakwaterowaniu
• karta Vital - zapewnienie darmowej opieki medycznej oraz ubezpieczenia
• pomoc przy organizacji wyjazdu oraz na miejscu ( koordynatorzy oraz polskojęzyczne osoby w administracji )
• możliwość zaliczek ( jedna wg prawa, reszta też możliwa oprócz tygodnia, w którym jest wyplata )
• zapewnione ubrania robocze

Wymagania

Doświadczenie na stanowisku cieśla szalunkowy
Znajomość francuskich systemów
Mile widziana znajomość francuskiego - 1 osoba na ekipę 3-4 osobową
Mile widziany samochód - 1 osoba na ekipę

Prezentacja firmy

Jesteśmy połączeniem młodości i przebojowości z wieloletnim doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 680PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna