Cieśla szalunkowy, polska umowa o pracę, od zaraz

Francja, Alpy, zagranica

Work Service Express

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, dużej, francuskiej firmy budowlanej poszukujemy cieśli szalunkowych, gotowych podjąć zatrudnienia na polskich
warunkach.

Opis stanowiska pracy:

Współpraca z francuskim kierownictwem w zakresie budowy kilkopiętrowych budynków biurowych , w szczególności :

  • zalewanie fundamentów betonem, w wyznaczonych miejscach
  • wiązanie zbrojeń
  • praca na szalunkach metalowych przy wykonywaniu różnych elementów konstrukcyjnych, głównie przy stawianiu ścian w systemach Sateco

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy :

  • Minimum 3-letnie, udokumentowane, doświadczenie jako
  • Cieśla Szalunkowy
  • Doświadczenie w pracy z szalunkami metalowym głownie PERI DOKA i SATECO oraz samodzielność na tym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy we Francji na stanowisku cieśli
  • Czytanie planów na poziomie pozwalającym realizować zlecenia przełożonego

Mile widziane :

  • własne auto do dyspozycji na wyjazd

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej... wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej Work Service Express (KRAZ 1116).  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie