Cieśla szalunkowy - Oslo, Fredrikstad, Trondheim, Norwegia

Stolt Bemanning AS Oslo

Oslo, Fredrikstad, Trondheim, Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Stolt AS pilnie poszukuje do pracy w Norwegii doświadczonych pracowników w zawodzie:

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Oslo, Fredrikstad, Trondheim

Stakwa: 215-220 NOK / H Brutto

Start pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:
- Szalowanie systemowe PERI, DOKA oraz tradycyjne deskowanie zgodnie z rysunkiem technicznym,
- Zbrojenie.

Wymagania

- Norweskie numer personalny,
- Angielski lub Norweski język - znajomość pozwalająca na komunikację,
- Wcześniejsze doświadczenie ze Skandynawii,
- Udokumentowany bieżący staż w zawodzie,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Pozytywne referencje.

Prezentacja firmy

Rekrutujemy specjalistów we wszystkich zawodach z obszaru branży budowla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
90PLN - 90PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna