Cieśla szalunkowy - Oslo, Fredrikstad, Trondheim, Norwegia

zagranica

Stolt Bemanning AS Oslo

Opis stanowiska pracy

Firma Stolt AS pilnie poszukuje do pracy w Norwegii doświadczonych pracowników w zawodzie:

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Oslo, Fredrikstad, Trondheim

Stakwa: 215-220 NOK / H Brutto

Start pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:
- Szalowanie systemowe PERI, DOKA oraz tradycyjne deskowanie zgodnie z rysunkiem technicznym,
- Zbrojenie.

Wymagania

- Norweskie numer personalny,
- Angielski lub Norweski język - znajomość pozwalająca na komunikację,
- Wcześniejsze doświadczenie ze Skandynawii,
- Udokumentowany bieżący staż w zawodzie,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Pozytywne referencje.

Rekrutujemy specjalistów we wszystkich zawodach z obszaru branży budowlanej.

... Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym oraz wsparcie polskojęzycznych konsultantów.

Dołącz do kilkuset naszych zadowolonych pracowników, którzy każdego dnia pracują na budowach w Norwegii.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
90,00 zł - 90,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna