Cieśla szalunkowy Niemcy

ALP Bau

Frankfurt, zagranica

Opis stanowiska pracy

Wyjazdy w każdą niedzielę czerwca i lipca 2020

Jesteśmy niemiecką, dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną z własną bazą logistyczną w Opolu. Ponad 25 lat doświadczeń we współpracy z fachowcami z Polski pozwala nam zapewnić naszym pracownikom doskonałą organizację pracy, transportu, zakwaterowania oraz system pracy bazujący na regularnych zjazdach do kraju.

Poszukujemy:

CIEŚLI SZALUNKOWYCH

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻAŁO:
Wykonywanie prac ciesielskich w systemach PERI, DOKA, ULMA.

GWARANTUJEMY
• niemiecką umowę o pracę bazującą na długoterminowej współpracy,
• stawkę godzinową 15,40-16,50 EUR brutto,
• możliwość pobierania zaliczek, premie,
• wyjazdy i zjazdy do kraju samochodami firmowymi,
• premię za polecenie pracownika do 1200,00 eur/osobę,
• 30 dni płatnego urlopu,
• wymiar czasu pracy ok. 10 godzin dziennie oraz możliwość pracy w sobotę,
• bezpłatne zakwaterowanie,
• zestaw profesjonalnych narzędzi,
• własną bazę logistyczną w Opolu,
• w większości przypadków gwarantujemy wyjazd w ciągu 14 dni.

Wymagania

CHĘTNIE POWITAMY CIĘ W GRONIE NASZYCH FACHOWCÓW JEŚLI POSIADASZ
• umiejętność samodzielnego montażu szalunków ściennych i stropowych,
• minimum podstawową znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w pracy w Niemczech oraz prawo jazdy będą dodatkowymi atutami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy niemiecką, dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna