Cieśla szalunkowy - Austria

zagranica

EURO Group

Opis stanowiska pracy

Praca przy szalunkach systemami: Peri, Doka, Ulma itp. Praca według planu.

Wymagania

- doświadczenie w zawodzie
- znajomość systemów szalunkowych
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
- prawo jazdy kat. B
- własny transport.

Jako agencja pośrednictwa pracy specjalizujemy się w usługach skierowanych do osób... poszukujących pracy jak i do firm chcących pozyskać pracowników do realizacji swoich inwestycji. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantuje klientom odpowiedni dobór wykwalifikowanych pracowników, a kandydatom poszukującym pracy, zatrudnienie najbardziej odpowiadające ich doświadczeniu. Dysponujemy ofertami pracy dla pracowników w sektorze budowlanym jak i metalurgicznym i elektrycznym. Zapewniamy umowę o pracę na warunkach obowiązujących w danym państwie.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna