Cieśla szalunkowy Austria

Austria, Innsbruck, Kufstein, Zillertal in Tirol, Graz, zagranica

APT-CERTA Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Doświadczenie zawodowe: Wymagane min. 3 lata

Wymagania do kandydata:

  • Wiek do 50 lat
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana

Koniecznie jedna osoba na brygadę 3-4 osobową powinna posiadać własny samochód, ponieważ odległość od miejsca zakwaterowania na plac budowy wynosi do 20 km

Firma zwraca koszty paliwa.

Obowiązki, zadania i charakter pracy:

Praca na budynkach przemysłowych. Budowa od podstaw.

Miejscowość:

Innsbruck, Kufstein, Zillertal in Tirol, Graz

Czas pracy: 5 dni w tygodni od Pn – Pt 7:00 – 16;30

Zatrudnienie na podstawie: Umowy o pracę bezpośrednio z Austriackim przedsiębiorcą

Stawka brutto za godzinę, wynagrodzenie 12,06 – 13,56 euro + dodatki

26,40 euro diety dziennie

15 euro dodatek mieszkaniowy

Średni zarobek netto od 12 – 14 euro netto

Termin wypłaty wynagrodzenia: 15-tego każdego miesiąca

Wypłata: Przelew na konto walutowe

Zakwaterowanie –Hotel pracowniczy , Pensjonat

Pracodawca pokrywa koszt mieszkania

Wyżywienie: Brak

Odległość z miejsca zakwaterowania na plac budowy: własnym pojazdem do 20 km ( zwrot kosztów paliwa)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe APT-CERTA Sp. z o.o. , działa na Polskim i Niemieckim rynku od... listopada 2013 roku. Celem firmy jest dostosowanie charakteru współpracy do potrzeb i oczekiwać naszych Klientów. APT-CERTA Sp. z o.o. oprócz działalności handlowo-usługowej świadczy również usługi w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej ( w kraju nr certyfikatu 10220) oraz na terenie Niemiec- Erlaubnis, której jednym z założeń jest pozyskiwanie wykwalifikowanych, rzetelnych pracowników dla przedsiębiorców natomiast dla osób poszukujących zatrudnienia oferujemy możliwość podjęcia pracy.
Jako firma gwarantujemy:
miłą i fachową obsługę,
pozyskiwanie ofert pracy na rynku krajowym i zagranicznym,
prowadzenie dokumentacji kadrowej,
stały kontakt pracownika/pracodawcy z nasza agencją,
Kontrahenci, którzy podejmują z nami współpracę mają pewność, że do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie oraz zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Potrzeby i oczekiwania naszego Klienta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
10.000,00 zł - 12.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inne