Opis stanowiska pracy

Doświadczenie zawodowe: Wymagane min. 3 lata

Wymagania do kandydata:

  • Wiek do 50 lat
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana

Koniecznie jedna osoba na brygadę 3-4 osobową powinna posiadać własny samochód, ponieważ odległość od miejsca zakwaterowania na plac budowy wynosi do 20 km

Firma zwraca koszty paliwa.

Obowiązki, zadania i charakter pracy:

Praca na budynkach przemysłowych. Budowa od podstaw.

Miejscowość:

Innsbruck, Kufstein, Zillertal in Tirol, Graz

Czas pracy: 5 dni w tygodni od Pn – Pt 7:00 – 16;30

Zatrudnienie na podstawie: Umowy o pracę bezpośrednio z Austriackim przedsiębiorcą

Stawka brutto za godzinę, wynagrodzenie 12,06 – 13,56 euro + dodatki

26,40 euro diety dziennie

15 euro dodatek mieszkaniowy

Średni zarobek netto od 12 – 14 euro netto

Termin wypłaty wynagrodzenia: 15-tego każdego miesiąca

Wypłata: Przelew na konto walutowe

Zakwaterowanie –Hotel pracowniczy , Pensjonat

Pracodawca pokrywa koszt mieszkania

Wyżywienie: Brak

Odległość z miejsca zakwaterowania na plac budowy: własnym pojazdem do 20 km ( zwrot kosztów paliwa)

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe APT-CERTA Sp. z o.o. , działa na Polskim ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne