Cieśla prowadzący – zjazdy rotacyjne 4/1

Grupa590

35-082 Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Grupa590 to polska firma rekrutacyjna działająca na terenie całego kraju. Główna siedziba naszej agencji znajduje się w Rzeszowie. Dla naszego Partnera, zajmującego się robotami w zakresie dróg i nawierzchni, budową budynków mieszkalnych, biurowych oraz użyteczności publicznej, a także wykonywaniem konstrukcji tuneli i mostów poszukujemy Cieśli prowadzącego.

Lokalizacja: Niemcy

Otrzymasz:

  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta (polska umowa o pracę),
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (od 15 euro netto za każdą przepracowaną godzinę),
  • pracę od poniedziałku do soboty (9-11h dziennie),
  • pracę w systemie rotacyjnym 4/1,
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach 1 lub 2-osobowych,
  • bezpłatne dojazdy do pracy,
  • strój roboczy i narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • ubezpieczenie na życie,

Zakres pracy: montaż szalunków, praca z rysunkiem technicznym, koordynowanie pracy grupy cieśli, kontakt z niemieckim nadzorem na budowie.

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zawodzie,
  • język niemiecki na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy