CIEŚLA - MURARZ - ZBROJARZ

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

CIEŚLA
ZBROJARZ
MURARZ

Miejsce pracy: Trójmiasto

Zakres obowiązków:
•Prace ciesielskie lub zbrojarskie lub murarskie na budowie.

Oferujemy:
•Pierwszy miesiąc – umowa zlecenie, później – umowa o pracę,
•Stawka od 18 zł na godzinę/netto – bądź więcej (ustalane na rozmowie z Kierownikiem),
•Praca od poniedziałku do piątku, weekendy wolne,
•Praca w Trójmieście, bez delegacji.

Kontakt 535812112

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje dokumenty aplikacyjne w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Pracownicy budowlani Sp. z o.o. ul. Korczaka 4 07-409 Ostrołęka, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji lub zaznacz odpowiednią zgodę w formularzu aplikacyjnym za pośrednictwem elektronicznego systemu Hrlink, który pojawi się po kliknięciu w przycisk „aplikuj”.
Administratorem danych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro(malpa)pracownicybudowlani.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.pracownicybudowlani.pl, telefonicznie pod numerem (029) 717 68 96 lub pisemnie na adres siedziby administratora

Wymagania

Wymagania:
•Doświadczenie na stanowisku cieśli, zbrojarza lub murarza,
•Znajomość rysunku technicznego – dodatkowy atut.

535812112

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na stałe
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie