Cieśla/Murarz z niemieckim, prowadzący, brygadzista - niemiecka umowa

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Niemcy, Bawaria, zagranica

Opis stanowiska pracy

Renomowana niemiecka, rodzinna firma budowlana zatrudniająca od 25 lat fachowców z Polski, zatrudni Pracowników na stanowisku:

Brygadzista / Prowadzący Murarzy bądź Cieśli – ze znajomością języka niemieckiego.

Niemiecka umowa.

Miejsce pracy: południe Niemiec 80% Bawaria. Obecnie – Monachium/Stuttgart.

Stawka: 17- 18 euro brutto/h i do ustalenia z kierownikiem.

Dodatkowo 7 euro dziennie diety, 1500 euro w roku (za przepracowany cały rok).

Potrzebujemy osobę żeby pomogła w komunikacji z niemieckimi kierownikami, osobę, która mogłaby poprowadzić małą grupę osób.

Organizacja: firmowymi busami z województw: podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie i dolnośląskie zabieramy pracowników do Niemiec (bilet w 1 stronę 26 euro). W Opolu podpisanie umowy, kierowca dostaje adres i kontakt do kierownika w Niemczech i wyjazd.

Zjazdy do Polski co 10/11 dni firmowymi busami (przeważnie w niedzielę wyjazd i co drugi czwartek/piątek do Polski.

Zadania:

·         organizacja prac brygad w zakresie planowania, rozdzielania oraz wykonywania prac na poszczególnych stanowiskach,

·         samodzielne wykonywanie prac ciesielskich lub prac murarskich (stany surowe) przy realizacji projektów mieszkaniowych i przemysłowych.

Wymagania:

  •  bieżące doświadczenie w pracach ciesielskich lub murarskich,
  •  doświadczenie w prowadzeniu brygady,
  •  znajomość języka niemieckiego, żeby się dogadać na budowie,
  •  znajomość rysunku technicznego (projektów budowlanych).

Wymagania

Gwarantujemy:

·         wieloletnie, stabilne zatrudnienie w niemieckiej firmie.

·         niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi niemieckimi przywilejami pracowniczymi,

·         bank nadgodzin gwarantujący ciągłość wypłaty wynagrodzenia nawet w zimie,

·         Kindergeld (250 euro na każde dziecko),

·         zakwaterowanie bezpłatne w pokojach 2/3 osobowych,

·         30 dni płatnego urlopu,

·         premie za polecenie pracowników,

·         ubrania robocze i niezbędne narzędzia.

Prosimy o kontakt tylko osoby zainteresowane wyjazdem i zdecydowane !!

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna