Cieśla, murarz ,monter ścianek działowych-HOLANDIA

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Holandia

Dla naszych klientów, holenderskich firm budowlanych, poszukujemy :

  • cieśli szalunkowych
  • murarzy klinkieru
  • monterów ścianek działowych

APLIKUJ, następnie skontaktujemy się z Tobą!

Opis stanowiska:

Praca projektowa na terenie całej holandii . Najchętniej zatrudnimy grupy 2-osobowe, z własnym autem oraz znajomością języka(przynajmniej 1 osoba na parę)

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B, własny samochód
  • Certyfikat VCA, BSN

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • Wynagrodzenie min. 480 -540€ netto tygodniowo (przy 40h pracy, tygodniowo) w zależności od doświadczenia
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie - bezpłatne
  • Pomoc w załatwieniu formalności oraz stała opieka lokalnych koordynatorów

Certyfikat KRAZ 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.