Eterni Norge
OPPORTUNITIES IN A SAFE ENVIRONMENT

Eterni Group delivers flexible workforce solutions to industries who are characterized by seasonal fluctuations and in general lacking qualified manpower. Effectiveness in today's business climate requires the right expertise and resources. We believe in looking ahead and to offer our employees and customers innovative solutions, at the same time keeping close to our employees and customers in order to understand their true expectations and needs.

Eterni Group delivers more than 2000 employees within 3 companies (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSentral AS and Elektro Personell AS). The majority of our employees are working within construction & industry, production, installation, schools and kindergartens.

Cieśla konstrukcyjny

Miejsce pracy: Norwegia, Stavanger, Oslo, Bergen, Trondheim

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy cieśli konstrukcyjnych na nasze nowe, duże i długoterminowe projekty na terenie Stavanger, Oslo, Bergen, Trondheim.

Zadania w pracy:

  • wewnętrzne oraz zewnętrzne prace stolarskie
  • prace przy montażu plyt kraton-gips
  • montaż sufitów podwieszanych
  • budowa ścian na profilach stalowych oraz drewnianych
  • prace związane z rehabilitacja oraz nowymi budynkami
  • montaż okien i drzwi
  • listwowanie okien, drzwi oraz podłóg

Wymagania:

  • udokumentowane 3 lata doświadczenia jako cieśla konstrukcyjny/stolarz (minimum 1 rok doświadczenia z rynku skandynawskiego)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dyplom ukonczenia szkoly budowlanej zawodowej badz technicznej
  • własny samochód bedzie dużym atutem
  • zaangażowania w prace
  • znajomość jezyka norweskiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • dlugotrwale projekty
  • 100% etatu w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy rotacyjnej
  • dobre środowisko pracy
  • opieke osobistego konsultanta
  • 12% Feriepenger
  • płacimy dojazdy do pracy i bramki
  • stabilność pracy
  • narzędzia oraz ubrania
  • jeśli zacząłeś lub planujesz zacząć kurs językowy to my go Tobie zrefundujemy(50%)
  • wszystkie dni świąteczne są u nas płatne
  • organizujemy kursy BHP (prace na wysokościach, podnosniki osobowe ,elektro narzędzia oraz rusztowania)

Cechy osobiste:

  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • Efektywność
  • Pozytywne nastawienie
  • Łatwość znajdowania rozwiązań
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.