Cieśla konstrukcyjny

Norwegia, Stavanger, Oslo, Bergen, Trondheim, zagranica

Eterni Norge

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy cieśli konstrukcyjnych na nasze nowe, duże i długoterminowe projekty na terenie Stavanger, Oslo, Bergen, Trondheim.

Zadania w pracy:

  • wewnętrzne oraz zewnętrzne prace stolarskie
  • prace przy montażu plyt kraton-gips
  • montaż sufitów podwieszanych
  • budowa ścian na profilach stalowych oraz drewnianych
  • prace związane z rehabilitacja oraz nowymi budynkami
  • montaż okien i drzwi
  • listwowanie okien, drzwi oraz podłóg

Wymagania:

  • udokumentowane 3 lata doświadczenia jako cieśla konstrukcyjny/stolarz (minimum 1 rok doświadczenia z rynku skandynawskiego)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dyplom ukonczenia szkoly budowlanej zawodowej badz technicznej
  • własny samochód bedzie dużym atutem
  • zaangażowania w prace
  • znajomość jezyka norweskiego lub angielskiego

Wymagania

Oferujemy:

  • dlugotrwale projekty
  • 100% etatu w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy rotacyjnej
  • dobre środowisko pracy
  • opieke osobistego konsultanta
  • 12% Feriepenger
  • płacimy dojazdy do pracy i bramki
  • stabilność pracy
  • narzędzia oraz ubrania
  • jeśli zacząłeś lub planujesz zacząć kurs językowy to my go Tobie zrefundujemy(50%)
  • wszystkie dni świąteczne są u nas płatne
  • organizujemy kursy BHP (prace na wysokościach, podnosniki osobowe ,elektro narzędzia oraz rusztowania)

Cechy osobiste:

  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • Efektywność
  • Pozytywne nastawienie
  • Łatwość znajdowania rozwiązań

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inne