Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy wykwalifikowanych cieśli / stolarzy na kontrakty do miast: Trondheim, Tromso, Bergen, oraz Oslo

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od stażu pracy 200 – 230kr.

Praca od zaraz!!!!

Wymagania i oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy jako ciesla stolarz
  • dobre referencje od poprzednich pracodawcow
  • Dobra znajomość j.angielskiego lub norweskiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich.

Ogólny zakres pracy :

  • Prace konstrukcyjne w środku i na zewnątrz.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na norweskich warunkach; kontrakt na czas określony zgodnie z zamówieniem klienta z możliwością pracy na stałe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 200 – 230kr
  • Pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę
  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Prezentacja firmy

Firma Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne