Cieśla konstrukcyjny, stolarz - praca na budowie Norwegia

Adecco Solutions AS

Norwegia (Oslo, Bergen, Stavanger, Tromsø, Bodø Tønsberg), zagranica

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy zespołem rekrutacyjnym, częścią Adecco Norge AS, który od ponad 10 lat rekrutuje i koordynuje wyjazdy pracowników z branży budowlanej do Norwegii. Do dnia dzisiejszego wyjechało z nami ponad 10 tysięcy kandydatów. Jesteśmy zlokalizowani w Polsce, ale pracujemy z ofertami ze wszystkich regionów Norwegii.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Do zakresu obowiązków będzie należeć:

• Konstrukcje drewniane, zewnętrze elewacje drewniane

• Wykończenia wnętrz (wstawianie okien i drzwi, ścianki działowe, podwieszane sufity)

Od kandydatów oczekujemy:

• Minimum 2 lat doświadczenia zawodowego

• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub norweskiego

• Mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych

Zapewniamy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie od 210 NOK na godzinę, brutto

• Opiekę konsultanta na miejscu oraz pomoc w koordynacji wyjazdu i w zakwaterowaniu

• Dofinansowanie dojazdu do Norwegii do 1500 NOK

• Zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę oraz wypłatę co dwa tygodnie

Aplikacje: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

Czego możesz się spodziewać po wysłaniu CV? rozmowy telefonicznej z polskim konsultantem, sprawdzenia referencji, informacji o ofertach oraz doradztwa personalnego przy wyborze oferty.

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy