CIEŚLA KONSTRUKCYJNY (NORWEGIA)

Akcja Job

Norwegia, zagranica

Miejsce pracy: Norwegia

Grupa AKCJA JOB

ALBEDO HR - Agencja Pośrednictwa Pracy - NR CERTYFIKATU 13443

dla swojego partnera w Norwegii poszukuje osób do pracy

Zadania:

  • budowa i montaż konstrukcji drewnianych zewnętrznych oraz wykończenia wnętrz w budynkach mieszkalnych oraz w budynkach użyteczności publicznej

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku - min. 3 lata
  • znajomość j. angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
  • bardzo dobra znajomość rys. technicznego
  • samodzielność, dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy w Skandynawii

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach norweskich
  • wynagrodzenie 210-220 NOK brutto/h
  • długoterminowe projekty
  • organizacja dojazdu na północ Norwegii lub zwrot kosztów biletu do 1500 NOK
  • dofinansowanie dojazdów do pracy przy niektórych projektach
  • pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności w urzędach norweskich
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne + dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
  • możliwość skorzystania z feriepenger 12%
  • pomoc w zakwaterowaniu
  • możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji we Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.