Match Bemanning AS

Cieśla / Carpenter / Tømrer

Miejsce pracy: Norwegia / Oslo / Akershus / Østfold

Miejsce pracy: Norwegia - Oslo / Akershus / Østfold

Opis stanowiska pracy:

- montaz konstrukcji zewnetrznych scian elewacyjnych,
- montaz konstrukcji wewnetrznych scian dzialowych zgodnie z rysunkiem technicznym,
- montaz folii izolacyjnej,
- montaz ocieplenia z welny mineralnej,
- obijanie zewnetrznej konstrukcji panelami,
- obijanie wewnetrznej konstrukcji plytami kartonowo-gipsowymi,
- montaz sufitow podwieszanych,
- montaz okien, drzwi oraz listw wykonczeniowych.

Oferujemy:

Zatrudnienie na warunkach norweskich
Konkurencyjne wynagrodzenie
Pomoc polskojezycznych konsultantow
Mozliwosc zakwaterowania w Sarpsborg, Oslo lub okolicach

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal. Prosimy o wyslanie swojego CV w jezyku angielskim lub/i norweskim.

Skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

Wymagania
- minimum 3 letnie doswiadczenie na stanowisku ciesli
- znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego pozwalajaca na swobodna komunikacje

Preferencyjnie:

- Doswiadczenie w pracy na terenie Norwegii (mile widziane)
- Norweski numer personalny staly lub tymczasowy (mile widziane)
- Pozwolenie na pobyt na terenie Norwegii - Oppholdstillatelse (mile widziane)
- Wlasne auto (mile widziane)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.