ciekawa praca na produkcji przy szlifowaniu elementow wykonczeniowych

Tema-Plast

Gdańsk, 80-288, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy precyzyjnych, solidnych osob do pracy na produkcji przy szlifowaniu elementow wyposazenia wnetrz takich jak blaty, lady, umywalki, donice, kosze

Praca polega na szlifowaniuproduktów szlifierka oscylacyjną tzw bączkiem

Osoby które lubią dokładną i ciekawą pracę i posiadają umiejętności manulane zapraszam do wysłania CV

Osoby spełniające kryteria zaprosimy na rozmowę w celu przedstawienia szczegółowo oferty pracy i możliwości rozwoju umiejętności i kompetencji zawodowych

Praca na produkcji w naszej firmie zapewni Ci solidne i stabilne wynagrodzenie

Zapraszamy do aplikacji też frezerów, szkutników i osoby z pokrewnymi zawodami

Po okresie próbnym możliwość stałej współpracy

Wymagania

umiejętność posługiwania się szlifierką oscylacyjną
doświadczenie w szlifowaniu min 3 lata
umiejętność wykonywania precyzyjnych prac i logicznego myślenia
chęć rozwoju zawodowego
sumienność i zdyscyplinowanie
dodatkowy atut to doświadczenie przy produkcji mebli, okien, pracy na obrabiarkach, elementów wykończeniowych

Prezentacja firmy

Preznie rozwijaca sie firma w branzy wyposazenia wnetrz produkujaca lady... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo na czas nieokreslony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji