Chief Technology Officer (CTO)

Inbox Liberator (Oppo sp. z o.o.)

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Pracujemy nad stworzeniem silnika wykorzystującego technologie Natural Language Processing i Machine Learning do uwolnienia skrzynek klientów biznesowych na całym świecie od niechcianej poczty m.in. cold maili, newsletterów, welcome maili i innych.

Zakres obowiązków:

  • Dobór niezbędnych technologii przy tworzeniu produktu
  • Budowanie i zarządzanie zespołem developerów
  • Współpraca z całym zespołem przy tworzeniu aplikacji

Oferujemy:

  • Pracę przy topowych technologiach związanych z AI
  • Realny wpływ na kształt i kierunek rozwoju produktu oraz dużą swobodę działania
  • Stabilne zatrudnienie na okres co najmniej 18 miesięcy
  • Nowoczesne klimatyzowane biuro ze świeżymi owocami każdego dnia
  • Elastyczne warunki zatrudnienia
  • Możliwości realizacji własnych pomysłów przy tworzeniu modelu biznesowego i technologicznego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z dopisaną do CV klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w językach Java/Python
  • Min. roczne doświadczenie w pracy jako leader zespołu programistów
  • Umiejętność poszukiwania nieszablonowych rozwiązań
  • Wszechstronna wiedza w zakresie nowych technologii związanych z Java oraz chęć jej poszerzania
  • Umiejętność doprowadzania zadań do końca (Getting Things Done)
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz doskonała organizacja własnej pracy
  • Komunikatywność oraz umiejętność rozumienia strony biznesowej produktu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z zagranicznymi parterami technologicznymi

Mile widziane:

  • Doświadczenie w budowaniu systemów AI
  • Umiejętności i doświadczenie z zakresu Natural Language Processing
  • Umiejętności i doświadczenie z zakresu Machine Learning

Prezentacja firmy

Więcej na: inboxliberator . com

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce