Chief Operating Officer - e-commerce start-up

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, start-up'u innowacyjnego projektu na styku sektorów nowych technologii i e-commerce, poszukujemy obecnie osoby na strategiczne stanowisko lidera projektu, który zapewni dalszy rozwój idei, zbuduje kanały sprzedaży i dystrybucji, a także zapewni zaplecze produkcyjne. Projekt realizowany jest przez inwestorów doświadczonych w branży. Centrala projektu we Wrocławiu z możliwością częściowej pracy zdalnej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest inwestor z dużym doświadczeniem w branży e-commerce, który rozpoczął pracę nad kolejnym projektem. Biznes skalowalny globalnie.

Opis stanowiska

- Odpowiedzialność za całość projektu do fazy SOP i później (rozwój, zarządzanie P&L, sprzedaż etc.)

- Nadzór nad podmiotami współpracującymi - podwykonawcy, kontrahenci, dostawcy

- Tworzenie i egzekucja strategii sprzedaży i marketingu zarówno na rynku polskim, jak i rynkach zagranicznych

- Nadzór nad procesem produkcji, łańcucha dostaw, logistyki

- Rekrutacja i zarządzanie zespołu

- Kontakt i raportowanie do Inwestora

Profil kandydata

- Wykształcenie wyższe, mile widziane dyplomy i certyfikaty w zakresie zarządzania biznesem

- Doświadczenie w środowisku start-up/greenfield, idealnie w sektorze nowych technologii

- Doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania mile widziane

- Znajomość rynku e-commerce będzie dodatkowym atutem

- Doskonałe zdolności komunikacyjne, umiejętność zarządzania projektami, pracy pod presją czasu i wyniku

- Doświadczenie w zarządzaniu P&L

- Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym

Oferujemy

Możliwość tworzenia projektu o międzynarodowej skali od podstaw w zespole doświadczonych managerów w branży e-commerce. Stanowisko wiąże się ponadto z konkurencyjnym wynagrodzeniem, a także system motywacyjny oparty o vesting.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page