Chief Accountant

HAYS

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Gdynia
NR REF.: 1174682

Your new company
Dla międzynarodowej firmy ze skandynawską kulturą organizacyjną, zlokalizowanej w Gdyni poszukuję osoby na stanowisko Chief Accountant.

Twoje nowe stanowisko:

  • Kontakt i współpraca z interesariuszami w zakresie transakcji
  • Kontakt z osobami odpowiedzialnymi za przygotowywanie sprawozdań finansowych, deklaracji VAT i rocznych deklaracji podatkowych
  • Odpowiedzialność za księgowość finansową
  • Ścisła współpraca z innymi działami w celu zapewnienia dokładności i kompletności rozliczeń międzyokresowych
  • Inicjowanie comiesięcznych przeglądów bilansów i monitorowanie otwartych lub nieuzgodnionych pozycji
  • Przeprowadzanie miesięcznych i kwartalnych analiz trendów na kontach bilansowych i rachunku zysków i strat
  • Monitorowanie i zarządzanie prognozowaniem przepływów pieniężnych poszczególnych podmiotów
  • Zarządzanie i koordynacja audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Dbanie o rozwój, standaryzację i optymalizację procesów księgowych

Czego potrzebujesz aby osiągnąć sukces:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów i rachunkowości
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie księgowości ogólnej
  • Solidne doświadczenie w międzynarodowej organizacji finansowej
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Solidna znajomość MSSF
  • Zrozumienie zasad rachunkowości podatkowej
  • Umiejętność interpretacji i analizy sprawozdań finansowych
  • Dobra znajomość Excela i raportowania

Co dostaniesz w zamian:

  • Kursy językowe
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe i pakiet medyczny
  • Skandynawską kulturę organizacyjną
  • Nowoczesne biuro i ergonomiczne miejsce pracy
  • Elastyczne godziny pracy i model hybrydowy

What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy