Chemik- Specjalista ds. chromatografii

Adecco Poland Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Lublin

Miejsce pracy: Warszawa (pakiet relokacyjny dla kandydatów z innych regionów Polski)

Zadania:

  • Optymalizacja stosowanych metod badawczych,
  • Wykonywanie analiz produktów organicznych oraz prowadzenie dokumentacji,
  • Doskonalenie metod analitycznych,
  • Terminowe wykonywanie badań fizykochemicznych surowców, półproduktów i gotowych produktów oraz przygotowywanie raportów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie w ekstrakcji związków z materiału roślinnego różnymi technikami (ekstrakcja na zimno, płynem nadkrytycznym, rozpuszczalnikami, destylacja z parą wodną).

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji oraz dynamicznym rozwoju,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Rozwój zawodowy i awanse,
  • Pakiet relokacyjny dla kandydatów spoza Warszawy
  • Miejsce pracy: Warszawa

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: CH/02/2021/PLO/AZ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.