CAD Inżynier - Konstruktor Opakowań

Michael Page

Sosnowiec, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Packgaging Engineer (CAD Engineer) będzie pełniła funkcję eksperta w technicznym zakresie projektowania nowych rozwiązań z zakresu opakowań itp.

Informacje o kliencie

Firma, której ekspansja sięga nie tylko na rynki europejskie poszukuje osoby zainteresowanej stanowiskiem CAD Engineer - Konstruktor Opakowań.

Opis stanowiska

· Projektowanie kompletnych rozwiązań opakowaniowych, które spełniają wymagania klienta w ramach określonych parametrów i budżetu opakowań

· Zapewnianie wsparcia technicznego dla sprzedaży i klientów w zakresie projektów, projektowania opakowań, specyfikacji materiałów, instrukcji dotyczących opakowań i prezentacji inżynieryjnych

· Praca z klientami, dostawcami, działami sprzedaży, zaopatrzenia i jakości w celu potwierdzenia rozwiązania opakowaniowego, w tym prototypów, procesów i testów

· Ścisła współpraca z produkcją, działem zaopatrzenia i dostawcami w celu zapewnienia możliwości produkcji zaprojektowanego rozwiązania

· Cykliczne wyjazdy służbowe do klientów spółki

Profil kandydata

· Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunkowe)

· Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

· Doświadczenia w pracy na stanowisku inżynierskim

· Doświadczenie w projektowaniu opakowań przemysłowych będzie dodatkowym atutem

· Znajomość systemu CAD i skłonność do nauki nowych

· Dobra zdolność nawiązywania kontaktów, praca z klientami i zrozumienie ich potrzeb

Oferujemy

· Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

· Szeroką bazę informacji i know-how

· Poznanie nowych programów CAD oraz rozwiązań/procedur w branży produkcyjnej

· Auto służbowe do użytku prywatnego (no limit)

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Sosnowiec
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page