CAD Engineer

Katowice, śląskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko CAD Engineer, który będzie odpowiadał za prace projektowe dotyczące nowych produktów.

Informacje o kliencie

Z uwagi na dynamiczny rozwój międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko CAD Engineer.

Opis stanowiska

  • Projektowanie elementów metalowych (głównie Creo, ewentualinie CATIA/Solid Works) oraz wsparcie w opracowywaniu i uruchamianiu nowych produktów;
  • Wspieranie zespołu projektowego w jego dalszym rozwoju produktu;
  • Realizację projektu, jego terminowość oraz jakość;
  • Tworzenie i uczestnictwo w uruchamianiu lub wdrażaniu nowych produktów;
  • Przeprowadzanie okresowej analizy produktu i dokonanie optymalizacji w projekcie w razie potrzeby;

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość programów do projektowania (PTC Creo, ewentualnie CATIA/Solid Works) i zarządzania cyklem życia produktu (Windchill);
  • Biegła umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Dobra znajomość język angielskiego;

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji;
  • Wsparcie techniczne w trakcie wdrożenia na stanowisko pracy;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Dobrą atmosferę pracy;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i współtworzenia w prężnie rozwijającej się firmie;

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria , Praca Badania / Rozwój