Michael Page Michael Page

CAD Designer

Z racji na dynamiczny rozwój organizacji nasz Klient poszukuje doświadczonego projektanta CAD (CATIA, Creo).

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent komponentów dla branży Automotive.

Z uwagi na dostępność wysokiej klasy specjalistów oraz wysoką jakość produktów firma z sukcesem rozwija swój udział w rynku. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko CAD Designer, która będzie odpowiedzialna za projektowanie nowych produktów.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie elementów z tworzyw sztucznych w CAD (CATIA, Creo) oraz wsparcie w opracowywaniu i uruchamianiu nowych produktów;
  • Wspieranie zespołu projektowego w jego dalszym rozwoju produktu;
  • Realizację projektu, jego terminowość oraz jakość;
  • Tworzenie i uczestnictwo w uruchamianiu lub wdrażaniu nowych produktów;
  • Przeprowadzanie okresowej analizy produktu i dokonanie optymalizacji w projekcie w razie potrzeby.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość programów oraz doświadczenie w projektowaniu części (CATIA, Creo);
  • Min. 3-letnie doświadczenie w branży Automotive w projektach CAD;
  • Biegła umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • Praca w dynamicznym zespole w rozwijającym się zakładzie produkcyjnym;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zawiercie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page