Hays Poland

CAD Designer

Katowice
Katowice
NR REF.: 1169542

Obecnie dla jednego z naszych Klientów- firmy z branży opakowań, poszukujemy kandydatów na stanowisko CAD Designera.

Twój zakres obowiązków
  • opracowywanie nowych opakowań przemysłowych (projektowanie, testowanie, wdrożenie)
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • współpraca z dostawcami
  • doradztwo oraz wsparcie techniczne dla klientów i działu sprzedaży
  • obsługa plotera - wykonywanie prototypów
  • udział w projektach optymalizacyjnych w środowisku międzynarodowym

Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w zakresie projektowania na stanowisku konstruktora lub technologa
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość oprogramowania 2 i 3D
  • umiejętność obsługi podstawowych programów MS Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość branży opakowań będzie dodatkowym atutem
  • dobra organizacja pracy
  • proaktywność w rozwiązywaniu problemów, kreatywność
  • dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie

To oferujemy
  • możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku biznesowym
  • udział w międzynarodowych projektach marketingowych
  • praca w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • przyjazną atmosferę i zgrany zespół współpracowników

Wszystkie osoby zainteesowane, zapraszamy do aplikowania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy