Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, światowego lidera w zakresie wsparcia transportu publicznego poszukujemy C++ Developera. Klient specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów transportowych oraz rozwiązań informatycznych dla sektora transportu pasażerskiego. Oferowane rozwiązania zapewniają sprawne funkcjonowanie komunikacji miejskiej zarówno na obszarach wiejskich, w miastach, aglomeracjach oraz metropoliach, niezależnie od ilości przewoźników. W Polsce rozwiązania klienta można spotkać między innymi w Krakowie, Bielawie, Zielonej Górze, Jeleniej Górze, Lublinie i Kielcach, a na świecie między innymi w Singapurze, Rijadzie, Londynie, Zurichu, Frankfurcie, Johannesburgu, Glasgow, Atlancie, Chicago, San Francisco czy Waszyngtonie.

Główne zadania na stanowisku:

  • Rozwój oprogramowania do komputerów pokładowych pojazdów
  • Analiza wymagań i projektowanie oprogramowania na poziomie komponentów, zwłaszcza w obszarze sieci i komunikacji (głos i dane)
  • Pisanie testów jednostkowych i przypadków testowych integracji w celu zapewnienia jakości oprogramowania
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 letnie komercyjnego doświadczenia w technologii C++
  • Znajomość systemów wbudowanych Linux
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Wiedza w zakresie bezpieczeństwa
  • Doświadczenie z Javą, Yocto
  • Doświadczenie w pracy w Scrumie

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (preferowana) lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Premia roczna

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy