Hays Poland

C developer

Wrocław
C developer
Wrocław
NR REF.: 1115852

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

C Software Developer

Lokalizacja: Wrocław
Stosunek pracy: Współpraca B2B (kontrakt via Hays)

Zadania:
  • projektowanie i wdrażanie oprogramowania
  • komunikacja z architektami, testerami i inżynierami
  • doświadczenie w czytaniu diagramów UML
  • wiedza w zakresie: inżynierii wymagań, testowania i walidacji
Wymagania:
  • co najmniej roczne doświadczenie w programowaniu w języku C.
  • komunikatywny angielski
  • dobra umiejętność komunikacji i pracy zespołowej
Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę, w ambitnym zespole – z perspektywami rozwoju,
  • Benefity: Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland