Opis stanowiska pracy

Nasz Klient to firma z branży R&D i ICT. Zajmuje się projektowaniem złożonych systemów oraz wdrażaniem oprogramowania klasy ERP. Projektuje systemy analizy obrazu, systemy eksperckie i systemy do obsługi firm, a także przygotowuje rozwiązania systemów produkcyjnych w zakresie optymalizacji, monitoringu i nadzorowania produkcji. Aktualnie do swojego zespołu w Lublinie poszukuje C# Developera

Klient oferuje:

  • Liczne wyzwania zawodowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia
  • Różnicowane i rozwojowe zadania
  • Atrakcyjny system premiowy

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość C#
  • Bardzo dobra znajomość ASP .NET lub WPF
  • Znajomość: TSQL, Microsofr SQL Server

Mile widziane:

  • Znajomość ASP .NET MVC
  • Znajomość JavaScript, JQuerty oraz Prism
  • Znajomość Crystal Reports lub Reporting Services
  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsu użytkownika

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy