C++ Developer (with C#)

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Opis stanowiska pracy

Projekt: Tworzenie sieciowego oprogramowania opartego o MS SQL, wspierającego pracę klinik okulistycznych i szpitali na całym świecie w obszarze zarządzania danymi pacjenta oraz zaawansowanej diagnozy w zakresie obrazowania.

Wymagania:

- min. 2-3 letnie doświadczenie w C++ 11

- doświadczenie w pracy z C#

- mile widziana znajomość C++/CLI

- język angielski na poziomie umożliwiającym pisanie i czytanie dokumentacji technicznej

- wyższe wykształcenie kierunkowe

Metodologia pracy:

- Tworzenie i rozwój aplikacji do komunikacji z urządzeniami medycznymi

- Wzorce projektowe

- Testy jednostkowe

- Code review

Zadania:

- Współtworzenie aplikacji do obsługi urządzeń medycznych,

- Przygotowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania

Klient oferuje:

- elastyczne godziny pracy 7:00-17:00

- bezpłatna prywatna opieka medyczna

- system kafeteryjny MyBenefit/Multisport finansowany przez pracodawcę

- bogaty pakiet szkoleniowy

- dofinansowywane certyfikaty branżowe dofinansowany

- kurs języka angielskiego

- home office/praca zdalna

- dofinansowanie do wypoczynku

- masaże w miejscu pracy, relax room,

- regularne eventy: LaserTag, Paintball, Escape room parking dla rowerów

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Programowanie / Analizy