C# Developer in Test/QA

Rzeszów/zdalnie, podkarpackie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Project information:

  • Industry: IT
  • Type of project: Software Development and Testing
  • Location: Kraków/currently remotely
  • Working hours: 8-18h (8h work) - from Monday to Friday
  • Remote work: currently 100%
  • Remuneration: 150 PLN/h B2B

Project scope:

  • Creating manual tests scenarios
  • Review of tests documentation and C# automated tests
  • Requirements analysis and development of test cases, test design
  • Execute automated tests
  • Test management and track software defects in the designated defect tracking tool
  • Work closely with developers and product management staff to assure high quality
  • Working with international, distributed project team
  • Communication with the customer in English

Competence demands:

  • Minimum 4 years of experience as a Software Tester
  • Manual test execution on targets (desktop, mobiles - Win10, macOS, iPadOS, iOS, Android)
  • C# test development experience would be an advantage
  • Performance test automation
  • Experience in using Git and Jira
  • Good English communication skills

We offer:

  • Full-time job agreement based on B2B cooperation or employment contract
  • Flat structure with opportunities for development and implementation of your own ideas
  • Work-Life balance with flexible work schedules
  • Employment in a stable company with an established position in the market

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości