C++ / Delphi Developer / praca zdalna

Tensoft Sp. z o.o.

Poznań, praca zdalna, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku dołączy do działu programistów systemów ERP ADAS.

Będzie zajmowała się bezpośrednio projektowaniem, programowaniem oraz testowaniem rozwiązań z zakresu systemów ADAS.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę na pełny etat w doświadczonym i kreatywnym zespole
  • zarobki adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • pracę przy rozwojowych i prestiżowych projektach
  • stabilną i perspektywiczną posadę w firmie z 25 letnim doświadczeniem

Wymagania:

  • Znajomość programowania w środowisku Embarcadero C++.
  • Znajomość programowania obiektowego.
  • Znajomość protokołu SOAP.
  • Znajomość relacyjnych baz danych, a w szczególności Firebird i MS SQL.
  • Znajomość języka SQL.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność w rozwoju produktów informatycznych.

Mile widziane:

  • Znajomość komponentów UniDAC i FastReport.
  • Umiejętność programowania w PHP z wykorzystaniem Symfony.
  • Umiejętność budowania web services

Prezentacja firmy

Tensoft Sp. z o.o. Firma działa na polskimTensoft Sp. z o.o. je... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy