Buyer (Specjalista ds. zakupów)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem organizacji Klienta poszukuję osoby na stanowisko Buyera. Osoba na tym stanowisku będzie blisko współpracować z kierownikami projektów, zapewniając terminową dostawę materiałów i usług zgodnie z ustalonym zakresem i budżetem, oraz zgodnie z dokumentacją techniczną.

Informacje o kliencie

Naszym Klientam jest międzynarodowa fima produkcyjno projektowa, której rozwiązania są stosowane w wielu atrakcyjnych lokalizacjach na całym świecie - spektakularne projekty.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych.
  • Monitorowanie zamówień w celu zapewnienia terminowej i kompletności dostaw, w tym aktualizacja rejestru zamówień, oraz regularne informowanie właścicieli projektów o statusie zamówienia.
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami, w tym możliwe podróże służbowe.
  • Administracja zamówieniami w systemie ERP.
  • Przygotowywanie analiz ofertowych dla kierowników projektów wraz z rekomendacjami.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów), preferowany kierunek związany z inżynierią, ale osoby z pasją do inżynierii również będą brane pod uwagę.
  • 3-5 lat doświadczenia w dziale zakupów, ale przede wszystkim szukamy osób z właściwymi umiejętnościami i tłem, które są gotowe na nowe wyzwania.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie operacyjnym w mowie i piśmie (dodatkowe umiejętności w języku niemieckim będą uważane za zaletę).
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Skupienie na szczegółach.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excela.

Oferujemy

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.
  • Realny wpływ na biznes.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym, wspierającym środowisku.
  • Umowę o pracę.
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie pracownicze, ZFŚS, system kafeteryjny.
  • Praca Hybrydowa
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page