Business/ System Analyst

HAYS

Gdansk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Gdansk
NR REF.: 1182389

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Analityk biznesowo-systemowy

Praca zdalna: praca zdalna, ale wiąże się z dojazdami do klienta w Warszawie, w początkowej fazie projektu te wyjazdy są częste

Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)

Współpraca: długofalowa

Godziny pracy: standardowe

Stos technologiczny:

Enterprise Architect, UML, BPMN, Jira

Projekt:

Projekty uzależnione od klienta końcowego i jego wymagań względem produktów i usług

Czym będziesz się zajmował:

  • Kandydat będzie odpowiedzialny za tłumaczenie potrzeb biznesowych na potrzeby analizy i próby optymalizacji procesów.
  • Rozmowa z klientem; umiejętność przełożenia miękkiego opisu potrzeb klienta na język techniczny

Co otrzymasz:

  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP, najchętniej SAPa
  • 3-5 lat doświadczenia w projektach enterpricowych
  • Znajomość Enterprice Architect, UML, BPMN
  • Znajomość Jira
  • Gracz zespołowy, mocno rozwinięte umiejętności interpersonalne

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:

  1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  3. Rozmowa techniczna z Klientem – 1 spotkanie online
  4. Oferta
  5. Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP