Business Intelligence Consultant

Praca zdalna, podlaskie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Informacje o projekcie:

  • Branża: Telekomunikacja
  • Siedziba firmy: Warszawa, Metro Słodowiec
  • Praca zdalna: model hybrydowy do uzgodnienia
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki: angielski B2/C1
  • Stos technologiczny: SQL Server (SSRS, SSAS, SSIS), PostgreSQL, Azure Synapse, DataBricks, EventHub, ETL, SSIS, PowerBI, Analysis Services
  • Wynagrodzenie: 90-110 PLN netto + VAT / godzina / B2B lub umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Zbieranie, analiza i zrozumienie wymagań biznesowych i technicznych
  • Doradztwo i projektowanie raportów oraz dashboardów
  • Projektowanie i budowa modeli analitycznych oraz danych
  • Budowa kompleksowych raportów - PowerBI (czasem SSRS lub inne)
  • Samodzielna lub zespołowa praca nad zadaniami
  • Pełnienie roli eksperta w sprawach PowerBI w zespole
  • Udział w całym procesie wdrożeń (end-to-end), począwszy od zbierania wymagań klientów aż po tworzenie raportów i dashboard"ów

Wymagania:

  • Umiejętność projektowania i wdrażania kompleksowych rozwiązań w technologii Power BI i Azure Analysis Services lub MS SQL serwera wraz jego komponentami (SSIS, SSAS, SSRS)
  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w analizie i zbieraniu wymagań klienta
  • Swobodne czytanie i pisanie kodu SQL
  • Podejścia "can do", nastawienie na znajdywanie rozwiązań oraz umiejętność krytycznego myślenia
  • Elastyczność, samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za przydzielone zadania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( w szczególności język pisany)
  • Otwartość i chęć nauki nowych technologii

Mile widziane:

  • Znajomość założeń story i data telling
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami: JIRA, Confluence, Teams, Git/Bitbucket, Azure DevOps
  • Znajomość komponentów chmury Azure dot. przechowywania i przetwarzania danych

Oferujemy:

  • Unikalną możliwość pracy na najnowszych produktach firmy Microsoft, w 100% Azure
  • Refundację kosztów zdanych certyfikatów
  • Różnorodność zadań
  • Fantastyczną atmosferę w koleżeńskim zespole
  • Kulturę otwartości i dzielenia się wiedzą
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego oraz nauki języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szerokie możliwości rozwoju kompetencji

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Programowanie / Analizy