Business Intelligence Consultant

Cyclad Sp. z o.o.

Praca zdalna, kujawsko-pomorskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: Telekomunikacja
  • Siedziba firmy: Warszawa, Metro Słodowiec
  • Praca zdalna: model hybrydowy do uzgodnienia
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki: angielski B2/C1
  • Stos technologiczny: SQL Server (SSRS, SSAS, SSIS), PostgreSQL, Azure Synapse, DataBricks, EventHub, ETL, SSIS, PowerBI, Analysis Services
  • Wynagrodzenie: 90-110 PLN netto + VAT / godzina / B2B lub umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Zbieranie, analiza i zrozumienie wymagań biznesowych i technicznych
  • Doradztwo i projektowanie raportów oraz dashboardów
  • Projektowanie i budowa modeli analitycznych oraz danych
  • Budowa kompleksowych raportów - PowerBI (czasem SSRS lub inne)
  • Samodzielna lub zespołowa praca nad zadaniami
  • Pełnienie roli eksperta w sprawach PowerBI w zespole
  • Udział w całym procesie wdrożeń (end-to-end), począwszy od zbierania wymagań klientów aż po tworzenie raportów i dashboard"ów

Wymagania:

  • Umiejętność projektowania i wdrażania kompleksowych rozwiązań w technologii Power BI i Azure Analysis Services lub MS SQL serwera wraz jego komponentami (SSIS, SSAS, SSRS)
  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w analizie i zbieraniu wymagań klienta
  • Swobodne czytanie i pisanie kodu SQL
  • Podejścia "can do", nastawienie na znajdywanie rozwiązań oraz umiejętność krytycznego myślenia
  • Elastyczność, samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za przydzielone zadania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( w szczególności język pisany)
  • Otwartość i chęć nauki nowych technologii

Mile widziane:

  • Znajomość założeń story i data telling
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami: JIRA, Confluence, Teams, Git/Bitbucket, Azure DevOps
  • Znajomość komponentów chmury Azure dot. przechowywania i przetwarzania danych

Oferujemy:

  • Unikalną możliwość pracy na najnowszych produktach firmy Microsoft, w 100% Azure
  • Refundację kosztów zdanych certyfikatów
  • Różnorodność zadań
  • Fantastyczną atmosferę w koleżeńskim zespole
  • Kulturę otwartości i dzielenia się wiedzą
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego oraz nauki języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szerokie możliwości rozwoju kompetencji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.