Business Development Specialist (sales of HR services)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Power Media: Jesteśmy firmą, która specjalizuje się rekrutacji specjalistów z branży IT.  Dzięki ponad 25 letniemu doświadczeniu w branży rekrutacyjnej dobrze rozumiemy potrzeby naszych klientów, co daje nam tą pewność, że nasi partnerzy biznesowi są w dobrych rękach. Nawiązujemy trwałe relacje z naszymi klientami zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.

Jesteśmy ekspertami w łączeniu wykwalifikowanych talentów z pracodawcami, którzy ich poszukują. Nasi rekruterzy to doświadczeni i dojrzali profesjonaliści w dziedzinie rekrutacji, których pasją jest wprowadzanie na rynek najlepszych kandydatów oraz połączenie ich z klientami, którzy takich kandydatów poszukują.

Ambitnie podchodzimy do zadań służbowych, wzajemnie się wspieramy i dbamy o utrzymanie atmosfery opartej na otwartości i wzajemnym zaufaniu. Nasze wartości są paliwem tworzącym silny i skuteczny zespół.

Nasz zespół złożony jest z kilkunastu osób – z rekruterów, z managerów oraz specjalistów od biznesu i relacji z klientami. Różnorodność, która nas cechuje, pozwala nam być swoistym pomostem między klientem a kandydatem.

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Business Development Specialist / Specjalista ds. Sprzedaży Usług Rekrutacyjnych IT.

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów w zakresie rekrutacji stałych i outsourcingu rekrutacyjnego na stanowiska z branży IT,
  • utrzymywanie długofalowych relacji z kontrahentami,
  • analizowanie potrzeb klientów oraz doradztwo biznesowe w zakresie powierzonych usług,
  • stały kontakt z klientami przy realizacji profesjonalnych projektów rekrutacyjnych na stanowiska z branży IT,
  • opracowywanie ofert handlowych;
  • sprzedaż odwrócona: poszukiwanie klientów pod konkretne zasoby
  • prowadzenie rozmów, negocjacji, spotkań z potencjalnymi klientami,
  • budowanie bazy potencjalnych klientów,
  • ścisła współpraca z doświadczonymi Specjalistami ds. sprzedaży usług IT oraz Specjalistami ds. rekrutacji IT
  • pracę administracyjno-biurowe,
  • raportowanie działań.

Oczekiwania

  • minimum 2 lata doświadczenia związanego ze sprzedażą usług HR (preferowane doświadczenie w sprzedaży usług rekrutacyjnych w branży IT),
  • umiejętność budowania długofalowych relacji sprzedażowych,
  • umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych, handlowych (telefonicznych oraz f2f)
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • nastawienie na budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z klientami,
  • proaktywna postawa, kreatywność oraz pozytywne nastawienie,
  • znajomość j. angielskiego pozwalający na swobodną komunikacje z klientem (min. B1/B2),
  • wykształcenie co najmniej na poziomie licencjackim.

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży innych usług, produktów, sprzedaży telefonicznej.

Co oferujemy:

  • stabilną, długoterminową współpracę na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • atrakcyjny i uczciwy system wynagrodzenia: podstawa + prowizja uzależniona od realizacji planów
  • widełki finansowe: 5 500 - 7 000 zł brutto (uzależnione od poziomu doświadczenia) + premie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW
  • szkolenia wewnętrze i odpowiednie wdrożenie,
  • szkolenia zewnętrzne,
  • udział w interesujących projektach sprzedażowych w obszarze usług rekrutacyjnych,
  • realną możliwość rozwoju oraz awansu na stanowisko Senior Business Development Specialist lub Recruitment and Sales Specialist (Consultant 360),
  • elastyczne godziny pracy (można rozpoczynać pracę między 8:00, a 9:00)
  • pracę w systemie hybrydowym: 2 dni stacjonarnie, 3 dni zdalnie (z czasem możliwość pracy zdalnej w większym wymiarze),
  • kartę Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • lekcje j. angielskiego (1 godzina w tygodniu),
  • energiczny i otwarty zespół, których chętnie dzieli się wiedzą,
  • świetną, niekorporacyjną atmosferę pracy,
  • brak dress code’u,
  • kawę, herbatę, etc - pod dostatkiem,
  • parking, rowerownię,
  • regularne imprezy integracyjne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media