AUDIT HR Sp. z o.o.
AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko

Business Development Specialist (K/M)

Miejsce pracy: Świebodzin, Międzyrzecz, Zielona Góra

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Badanie rynku w celu poszukiwania kierunków rozwoju Spółki i potrzeb klientów w celu poszukiwania nabywców na nowe urządzenia

• Monitorowanie i analizowanie działań konkurencji, ich produktów – celem właściwego pozycjonowania własnej oferty handlowej

• Weryfikowanie rynku pod kątem zapotrzebowania na nowe produkty Spółki

• Generowanie nowych możliwości biznesowych oraz weryfikowanie prospektów

• Wsparcie działań marketingowych w zakresie promocji nowych technologii

• Udział w targach, konferencjach, wyjazdach służbowych, które mają na celu badanie rynku lub pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych Spółki

• Współpraca z innymi działami w Grupie w celu przygotowywania oferty, tj. przygotowania założeń i koncepcji technicznej oraz szacowania kosztów

WYMAGANIA:

• Wykształcenie min. średnie

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

• Znajomość języka umożliwiająca swobodną komunikację

• Zdolności analityczne i komunikacyjne

• Umiejętność pracy w zespole

• Chęć do uczenia się i rozwoju

• Zapał do inicjowania i wdrażania zmian

• Rzetelność

• Samodzielność w działaniu

• Łatwe nawiązywanie relacji biznesowych

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

• Dofinansowanie dojazdów do pracy

• Dofinansowanie nauki języków oraz szkoleń i kursów

• Ubezpieczenie na życie, preferencyjne pożyczki

• Elastyczny czas pracy

• Firmowa biblioteka, branżowe platformy e-learningowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335