Business Development Manager

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów z branży budowlanej
  • Podtrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi Klientami
  • Prowadzenie spotkań biznesowych oraz negocjacji
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami, np. dział marketingu
  • Ekspansja na rynki zagraniczne: Skandynawia, UK, Niemcy
  • Analizowanie rynków zagranicznych: Skandynawia, UK, Niemcy
  • Tworzenie strategii marketingowej
  • Tworzenie raportów i analiz

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży budowlanej
  • Znajomość rynków zagranicznych: Skandynawia, UK, Niemcy
  • Umiejętność nawiązywania, budowania i podtrzymywania relacji biznesowych (także na arenie międzynarodowej)
  • Ukierunkowanie na cel sprzedażowy
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizje
  • Austo służbowe wraz z kartą paliwową
  • Szkolenia z zakresu sprzedaży i rozwoju osobistego
  • Pakiet benefitów (np. opieka zdrowotna)
  • Szansa rozwoju w cenionej firmie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, laptop)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy