Business Development Manager - rekrutacja online

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Business Development ManagerMiejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków
Rozpoznanie rynku i przygotowanie ofert w obszarze krajowej i międzynarodowej spedycji drogowej (FTL);
Aktywne pozyskiwanie klientów oraz rozwój już istniejących;
Promocja i sprzedaż usług logistycznych na rynku krajowym i zagranicznym;
Przygotowywanie, prezentację i negocjowanie ofert handlowych dla obsługiwanych klientów;
Monitorowanie i analizę wskaźników oraz realizacja założonych celów biznesowych;
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród partnerów biznesowych.

Wymagania
Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług w branży TSL;
Znajomość rynku usług logistycznych;
Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2, (znajomość dodatkowych języków obcych będzie dodatkowym atutem);
Umiejętność podejmowania decyzji, wysokie kompetencje sprzedażowe i komunikatywność;
Czynne prawo jazdy kat. B

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców