Business Development Manager - Opakowania Big-Bag

NNZ

Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie

NNZ NNZ
NNZ, międzynarodowa rodzinna firma istniejąca o 1922 roku, zatrudniająca około 250 pracowników w 18 oddziałach w Europie, Afryce, Ameryce i Kanadzie. Dysponuje również rozległą międzynarodową siecią partnerów w 40 krajach. Głowna siedziba firmy znajduje się w Holandii a w Polsce firma ma oddział w Gliwicach. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Tworzenie polityki handlowej na terenie Polski;
  • Pozyskiwanie klientów przemysłowych/ produkcyjnych;
  • Długofalowe budowanie relacji;
  • Realizowanie ustalonych celów sprzedażowych;
  • Współpraca z centralą firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży opakowań do sektora przemysłowego preferowane opakowania Big-Bag / FIBC;
  • Znajomość specyfiki branży opakowań;
  • Znajomość rynku i klientów B2B;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całego kraju;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji;
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon, komputer;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Miłą atmosferę pracy;
  • Możliwości rozwoju osobistego, podnoszenia kwalifikacji;
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach związanych z wdrażaniem nowych rozwiązań opakowaniowych;
  • Wyjazdy zagraniczne związane z uczestnictwem w targach i wystawach.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.