Business Developmen t Manager (K/M)

AUDIT HR Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Zielona Góra

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Pozyskanie nowych klientów, negocjacja warunków współpracy oraz zawieranie umów handlowych

• Analiza rynku oraz aktywne poszukiwanie możliwości rozwoju portfela produktów firmy

• Budowanie i podtrzymywanie wartościowych i długofalowych relacji z klientami

• Identyfikowanie potrzeb klientów

• Kreowanie i wdrażanie strategii handlowej

• Umiejętność współpracy z klientem wewnętrznym

• Przygotowywanie ofert handlowych

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe

• Doświadczenie zawodowe w podobnym obszarze zadaniowym

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Wysoka komunikatywność i umiejętność autoprezentacji

• Umiejętność planowania strategicznego

• Dojrzałość biznesowa

• Umiejętność zarządzania czasem

• Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

• Praca w prestiżowej firmie

• Narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków

• Możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach

• Szeroki pakiet socjalny

• Możliwość ubezpieczenia grupowego oraz pakiety medyczne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335